Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rzuciła się z nożem na ochroniarza

Data publikacji 11.12.2011

Wczoraj po południu policjanci ze śródmiejskiej patrolówki zatrzymali 26-letnią kobietę, która zaatakowała nożem pracownika ochrony sklepu spożywczego na warszawskim Muranowie. Stało się tak dla tego, że została przyłapana na kradzieży słoika kawy rozpuszczalnej. Teraz Natalia B. usłyszy zarzut kradzieży rozbójniczej, grozi za to do 10 lat wiezienia.

Przed 14.00 do oficera dyżurnego dotarła informacja o kobiecie która zaatakowała ochroniarza nożem. Na miejsce natychmiast pojechała policyjna załoga. Pracownicy ochrony sklepu spożywczego przekazali ujętą kobietę funkcjonariuszom.

W czasie rozmowy z pokrzywdzonym ustalono, ze kilkanaście minut wcześniej napastniczka weszła do sklepu. Na kamerze monitoringu widać było, że podeszła do półki z kawami rozpuszczalnymi, po czym wzięła jedną i nie płacąc za nią chciała wyjść ze sklepu. Gdy podszedł do niej pracownik ochrony ona z kieszeni wyjęła rozkładany nóż i zaatakowała mężczyznę. Tylko błyskawiczny unik uchronił go od pchnięcia zadanego przez kobietę. Widząc, co się dzieje na pomoc koledze ruszyli inni pracownicy sklepu i dopiero trzech mężczyzn zdołało ją obezwładnić.

Interweniująca załoga zatrzymała 26-letnią Natalię B. Kobieta była już w przeszłości notowana w związku z przestępstwami narkotykowymi. Na noc trafiła do policyjnego aresztu a dzisiaj zajmie się nią prokurator, od którego najprawdopodobniej usłyszy zarzut kradzieży rozbójniczej. Za ten czyn, grozi do 10 lat więzienia.

to,dn

Powrót na górę strony