Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci znaleźli 8-latka w bagażniku smarta

Data publikacji 06.12.2011

Jakież było zdziwienie policjantów z Zakroczymia, gdy podczas kontroli drogowej smarta, w bagażniku znaleźli 8-letniego chłopca. Skulone dziecko leżące na boku, miało pokonać trasę z Warszawy do Włocławka. Dzięki reakcji innego kierowcy i policjantów, ta podróż zakończyła się w okolicach Zakroczymia.

Obywatel zatelefonował wczoraj do nowodworskich policjantów, że w smarcie może być przewożonych więcej osób, niż jest dopuszczalna liczba. Informacja ta dotarła do mundurowych około 14:00. Kilka minut później kierowca smarta był już kontrolowany przez zakroczymskich policjantów. Mundurowi spotkali go na drodze krajowej nr 62, w okolicach Ostrzykowizny.

Szybko potwierdziła się informacja od dzwoniącego wcześniej kierowcy. W bagażniku małego pojazdu leżał 8-letni chłopiec. Z relacji rodziców wynikało, że jadą z Warszawy do Włocławka. Nie mieli innego pojazdu, więc podjęli decyzję, że w ten sposób odbędą podróż. Na szczęście nikomu nic się nie stało, obywatel w porę zareagował, a policjanci uniemożliwili dalszą jazdę. Cała sprawa zakończyła się mandatem karnym.

ea/ij
 

Powrót na górę strony