Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zadała swojemu chłopakowi cios nożem w plecy

Data publikacji 05.12.2011

Zatrzymana przez policjantów z Pragi Północ 19-letnia Małgorzata M. usłyszała w północnopraskiej prokuraturze zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci ciężkiego kalectwa. Kobieta raniła swojego chłopaka nożem w plecy. Cios był tak silny, że uszkodził rdzeń kręgowy. Wszystko wydarzyło się podczas imprezy, którą pokrzywdzony sam zorganizował z okazji znalezienia pracy. Marzenie M. może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Do tragedii doszło o 4 nad ranem w jednym z mieszkań przy ulicy Radzymińskiej. 19-letnia kobieta zaatakowała nożem swojego chłopaka. Wbiła mu go plecy, gdy ten szedł do ubikacji. Pokrzywdzony 20 – latek trafił do szpitala. Okazało się, że musi przejść operację, ponieważ cios uszkodził rdzeń kręgowy.

Policjanci z Pragi Północ szybko zatrzymali sprawczynię. Znaleźli ją na strychu w kamienicy, w której doszło do przestępstwa. 19-letnia Małgorzata M. powiedziała policjantom, że była zazdrosna o swojego chłopaka, podejrzewała go zdradę, dlatego zadała mu cios nożem.

Kryminalni ustalili, że pokrzywdzony został ranny w trakcie imprezy, którą sam zorganizował z okazji znalezienia pracy. Znał się z Małgorzatą M. od pierwszej klasy szkoły podstawowej. 19 -latka usłyszała w północnopraskiej prokuraturze zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci ciężkiego kalectwa. Może jej grozić kara pozbawienia wolności od roku do lat 10. Sąd zastosował wobec niej trzymiesięczne tymczasowe aresztowanie.

dt, mb

 

Powrót na górę strony