Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kamera zarejestrowała pobicie

Data publikacji 23.11.2011

Do idącego ulicą Żeromskiego mężczyzny, podeszło dwóch nietrzeźwych. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował pokrzywdzonego, a chwilę później dołączył do niego kolega. Pokrzywdzonemu została zabrana kurtka, telefon komórkowy i pieniądze. Napastnicy trafili do policyjnego aresztu. O całej sytuacji, jaka miała miejsce na ulicy, powiadomił policjantów pracownik monitoringu miejskiego.

Było tuż po 17:00. Do idącego ulicą mężczyzny podeszło dwóch nietrzeźwych. Obaj mężczyźni bili pokrzywdzonego i szarpali. W pewnym momencie pokrzywdzony został tylko w spodniach i butach. Pracownik monitoringu miejskiego, widząc całe zdarzenie natychmiast zaalarmował policjantów.

Po kilku minutach funkcjonariusze byli już na ulicy Żeromskiego i rozdzielili bijących się mężczyzn. Jak się później okazało, Adam K. miał we krwi prawie 2 promile, zaś Łukasz H. prawie 3. Sprawcy zostali przewiezieni najpierw do komendy, a później do izby wytrzeźwień. Podczas przesłuchania nie potrafili wytłumaczyć dlaczego pobili nieznanego im mężczyznę. Obaj koledzy odpowiedzą teraz za pobicie. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/eb


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.89 MB)

Powrót na górę strony