Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili mężczyzn i uszkodzili samochód

Data publikacji 14.11.2011

Policjanci z Ursusa zatrzymali dwóch 17-latków i dwóch 16-latków, którzy pobili dwóch mężczyzn oraz wybili tylną szybę i oberwali zewnętrzne lusterka w ich toyocie, ponieważ zwrócili im uwagę, żeby zachowywali się ciszej. Teraz nieletni za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem rodzinnym, natomiast Marcinowi C. i Danielowi D. grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut po północy policjanci zostali wezwani na ulicę Malinową, gdzie sprawcy pobili dwóch mężczyzn oraz uszkodzili ich samochód. Jak ustalili śledczy, poszkodowani, którzy siedzieli w zaparkowanym samochodzie zwrócili uwagę młodym mężczyznom kręcącym się po osiedlu, aby zachowywali się ciszej. Po krótkiej chwili zostali przez nich zaatakowani. Napastnicy najpierw wybili tylną szybę i oberwali zewnętrzne lusterka w toyocie, a następnie pobili zgłaszających.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch 16-latków i dwóch 17-latków. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Nieletni za popełnione czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich, natomiast 17-letniemu Marcinowi C. i 17-letniemu Danielowi D. grozi odpowiedzialność karna nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ew
 

Powrót na górę strony