Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za agresję

Data publikacji 14.11.2011

Według ustaleń policjantów z Pomiechówka, zatrzymany od kilku miesięcy zatruwał życie swojej rodzinie. Ostatnio, jego agresja nie ustąpiła nawet na widok mundurowych. Dlatego 31-letni Maciej D. został zatrzymany. Zanim trafił do policyjnej celi okazało się, że ma 3 promile alkoholu w organizmie.

W piątek do policjantów z Pomiechówka dotarła informacja, że 31-letni mężczyzna awanturuje się z matką i szwagierką. Nie była to pierwsza interwencja wobec niego. Miejscowi policjanci dobrze znają Macieja D. Aktualnie prowadzą sprawę wobec niego w związku ze znęcaniem się nad członkami rodziny. Według ich informacji mężczyzna utrudnia życie rodzinie od sierpnia br., jego agresja narasta szczególnie po wypiciu alkoholu.

Kiedy policjanci weszli do mieszkania zgłaszających, 31-latek wcale się nie uspokoił, tylko dalej wyzywał kobiety i groził im. W tej sytuacji został zatrzymany. Podczas ostatniej interwencji Maciej D. również nie był trzeźwy. Wynik jego badania to 3 promile alkoholu w organizmie. Jeśli potwierdzą się przypuszczenia policjantów, mężczyźnie za znęcanie się nad członkami rodziny, grozić może kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

ea/ij

Powrót na górę strony