Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

A jednak im się nie upiecze

Data publikacji 05.11.2011

Policjanci z Ursynowa rozwiązali sprawę pobicia mężczyzny, które miało miejsce pięć miesięcy temu. W wyniku tego zdarzenia 32-latek utracił telefon. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn oraz nieletniego, który odpowie za rozbój. 28-letni Robert L. oraz 23-letni Mateusz W. usłyszeli zarzut pobicia, za co mogą trafić za kratki nawet na 3 lata.

Na początku czerwca do ursynowskich policjantów zgłosił się mężczyzna, który twierdził, że kiedy wracał ze sklepu został zaatakowany przez kilka osób. Napastnicy kopali go po całym ciele, a w wyniku tego zdarzenia mężczyzna utracił telefon komórkowy.

Mimo znacznego upływu czasu stróże prawa cały czas pracowali przy  sprawie. Policjanci zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu zatrzymali najpierw 16-latka. Potem do policyjnego aresztu trafili jeszcze dwaj mężczyźni. Robert L. oraz Mateusz W. usłyszeli wczoraj zarzut pobicia, za co grozi im kara do 3 lat więzienia. Nastolatek, który ma na swoim koncie jeszcze kradzież telefonu odpowie za rozbój, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

dt, mb
 

Powrót na górę strony