Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany trzeci raz w ciągu 2 tygodni

Data publikacji 04.11.2011

Policjanci z patrolówki po raz trzeci w przeciągu dwóch tygodni zatrzymali Krzysztofa K. Mężczyzna nadal znęcał się nad swoją byłą żoną i groził jej śmiercią. Nie zastosował się również do nakazu opuszczenia wspólnego miejsca zamieszkania. Dziś policjanci przedstawią mu kolejny zarzut, a prokurator zdecyduje o jego dalszym losie.

Funcjonariusze z wydziału wywiadowczo-patrolowego zostali skierowani na interwencję do mieszkania przy ulicy Kobielskiej. Kobieta wezwała policjantów, ponieważ bała się, że jej były mąż może zrealizować groźby, które kierował pod jej adresem.

Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że 55-letni Krzysztof K. znęca się nad nią i notorycznie grozi jej śmiercią. Regularnie nadużywa alkoholu i nie panuje nad sobą. W chwili interwencji 55-latek miał ponad 3 promile alkoholu we krwi. Został zatrzymany. Jest już dobrze znany funkcjonariuszom, ponieważ było to trzecie jego zatrzymanie w przeciągu ostatnich dwóch tygodni. Za każdym razem był pod wpływem alkoholu, każdorazowo wezwania dotyczyły znęcania się i gróźb karalnych. Przy okazji ostatniego zatrzymania prokurator wydał nakaz opuszczenia wspólnego mieszkania na okres 3 miesięcy, do którego Krzysztof nie zastosował się.

Dziś policjanci z dochodzeniówki przedstawią mu kolejny zarzut, a prokuratura podejmie decyzję o jego dalszym losie.

ea/jw

Powrót na górę strony