Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chcieli wyłudzić 150 tysięcy złotych

Data publikacji 04.11.2011

Wczoraj przed południem policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Stołecznej zorganizowali zasadzkę na kolejnych nieuczciwych kredytobiorców. W ich sidła wpadli 41-letni Artur M. i 61-letni Bogdan S. Zatrzymani mężczyźni posługując się sfałszowanymi dokumentami chcieli wyłudzić 150 tys. zł. Za czyn, którego się dopuścili grozi do 8 lat więzienia.

Do policjantów zajmujących się przestępczością bankową dotarła informacja o tym, że mężczyzna posługujący się najprawdopodobniej sfałszowanymi dokumentami usiłuje wyłudzić w banku kredyt w wysokości 150.000 zł. Na miejsce pojechali policjanci z Komendy Stołecznej. Tam około 10.00 zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy właśnie przyszli sfinalizować transakcję.

Po sprawdzeniu okazało się, że jeden z nich przedłożył w banku sfałszowane zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu. Policjanci zajmujący się sprawą sprawdzą, czy zatrzymany nie ma na swoim koncie więcej wyłudzonych w ten sposób kredytów. Mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

 

ak, to
 

Powrót na górę strony