Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Twierdził, że pomaga w potrzebie

Data publikacji 28.10.2011

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową po raz kolejny zatrzymali 37-letniego Marcina Z. Tym razem mężczyzna usłyszał 12 zarzutów udzielenia środków odurzających. Funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy potwierdzający, że w przeciągu ostatniego pół roku zatrzymany kilkanaście razy częstował heroiną swojego znajomego, jak sam to określił „po prostu ratował go w potrzebie”. Teraz usłyszał 12 zarzutów i grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej po raz kolejny dotarli do informacji, które jednoznacznie wskazywały na to, że 37-letni Marcin Z. udziela narkotyki swemu znajomemu.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w jego mieszkaniu. W wyniku przeprowadzonych czynności i poczynionych ustaleń wyszło na jaw, że 37-latek od pół roku w zasadzie regularnie udziela heroinę swemu sąsiadowi. Zatrzymany stwierdził, w rozmowie z funkcjonariuszami, że „niczego nie chce od swego kolegi, zwyczajnie pomaga mu w potrzebie”.

Stróże prawa zgromadzili dowody potwierdzające, że Marcin Z. udzielił środki odurzające dwunastokrotnie na przestrzeni ostatnich 6 miesięcy. Usłyszał 12 zarzutów. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności.

dt, jw

 

Powrót na górę strony