Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuanę hodował w piwnicy

Data publikacji 24.10.2011

Policjanci z komisariatu w Wilanowie namierzyli w piwnicy bloku przy Alei Wilanowskiej uprawę marihuany. Jej właścicielem okazał się Jakub E. Mężczyzna uprawiał konopie w specjalnie przygotowanej szafie, wyposażonej w oświetlenie i wentylację. Funkcjonariusze zabezpieczyli rośliny oraz wyposażenie do ich hodowli.18-latkowi grozi kara do 3 lat więzienia.

Wilanowscy policjanci udali się do bloku przy Alei Wilanowskiej. Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że w jednej z piwnic prawdopodobnie ktoś uprawia krzewy konopi indyjskich. Kiedy policjanci obserwowali pomieszczenie , w pewnej chwili podeszło do niego dwóch mężczyzn i jeden z nich otworzył drzwi. Jak się potem okazało w piwnicy znajdowała się plantacja marihuany. Mundurowi ujawnili tam szafę oraz namiot, w którym stało kilka doniczek z krzewami konopi. Zostały one wyposażone w oświetlenie oraz wentylację. Mundurowi zabezpieczyli odkrytą plantację.

Policjanci przewieźli mężczyzn do komisariatu. Jak ustalili stróże prawa, właścicielem hodowli był Jakub E.. 18-latek już usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 

ak, mb

Powrót na górę strony