Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Heroinę przewozili w skarpetkach

Data publikacji 31.03.2009

Dwaj obywatele Ukrainy przewozili 300 gram heroiny. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy CBŚ i policjantów z Otwocka. Mężczyźni ukryli narkotyki w skarpetkach. Obaj trafili do izby zatrzymań, a samochód, którym się poruszali na policyjny parking. O ich dalszym losie jeszcze dziś zadecyduje prokurator.

Heroina poukrywana w skarpetkach stanowiła bagaż, jaki posiadali przy sobie dwaj młodzi obywatele Ukrainy, podróżujący przez powiat otwocki. Wczoraj wieczorem obaj zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy CBŚ. Ich samochód trafił na policyjny parking, a podróżujący nim obywatele Ukrainy  do izby zatrzymań. W trakcie kontroli bagażu należącego do 26-letniego Igora N. i 24-letniego Nazariya H. policjanci znaleźli poukrywane w skarpetach paczki. Dokładne badanie wykazało, że w paczkach znajdowało się 300 gram heroiny.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Mundurowi z Otwocka ustalają teraz źródło, z którego pochodziła heroina, jak i miejsce, do którego miała trafić. Jszcze dziś materiały dotyczące sprawy trafia do prokuratury, który zadecyduje o dalszym losie Nazariya H. i Igora N.

ea/js

 

Powrót na górę strony