Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przywłaszczyła sobie ponad 100 tysięcy

Data publikacji 20.10.2011

Wczoraj rano kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali 46-letnią kobietę, która podejrzewana jest o przywłaszczenie pieniędzy w kwocie 105 tysięcy złotych. Ilona K. pracowała w jednym z dużych banków w centrum, na stanowisku kasjera. Kobieta w czasie rozmowy przyznała się do winy. Dzisiaj trafi do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzut przywłaszczenia mienia, za co grozi do 5 lat więzienia.

W jednym z dużych banków w wyniku przeprowadzonej kontroli ujawniono nieprawidłowości. W kasie brakowało ponad 100 tysięcy złotych. W wyniku wewnętrznego dochodzenia ustalono, że za brak tych pieniędzy może być odpowiedzialna jedna z kasjerek Ilona K. Kobieta w tym czasie była na urlopie i nie było z nią żadnego kontaktu. Wczoraj rano funkcjonariusze zatrzymali 46-latkę w miejscu zamieszkania. W czasie rozmowy z policjantami kobieta przyznała się do przywłaszczenia.
Dzisiaj zostanie przewieziona do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut przywłaszczenia mienia. Za ten, czyn grozi do 5 lat więzienia.

to./ku

 

Powrót na górę strony