Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad rodzicami

Data publikacji 20.10.2011

Interwencję wobec Marcina G. podjęli policjanci z Bielan, na prośbę rodziców, nad którymi znęcał się psychicznie i fizycznie ich syn. Mężczyzna poniżał, wyzywał szarpał ojca i groził matce. Rodzice zdecydowali się powiadomić o wszystkim policję. Teraz 31-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Bielan zostali wezwani na ulicę Podczaszyńskiego. O pomoc i interwencję poprosił ojciec, nad którym znęcał się syn. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres.
Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że mężczyzna od prawie 4 lat znęcał się nad nim i żoną psychicznie i fizycznie. Bardzo często zdarzało się, że stosował wobec ojca przemoc, uderzał, szarpał, bił po całym ciele. Starszy mężczyzna był poniżany i wyzywany. W stosunku do matki kierował groźby karalne.

Pokrzywdzeni rodzice poinformowali policjantów, że syn, groził im i znęcał się nad nimi. Kobieta przyznała, że poważnie obawia się, że mógłby on spełnić te groźby. Coraz częściej zdarzało się bowiem, że zupełnie nie panował nad sobą i nad tym, co robił. Kobieta złożyła w komendzie zawiadomienie o popełnieniu przez Marcina G. przestępstwa.

Dochodzeniowcy przedstawili 31-latkowi zarzut za znęcanie się nad rodziną i kierowanie pod ich adresem gróźb karalnych. Marcinowi G. grozi kara do 5 lat więzienia.

dt, eb
 

Powrót na górę strony