Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył w buzi i w samochodzie

Data publikacji 18.10.2011

289 porcji metaamfetaminy zabezpieczyli policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Ochoty. Do sprawy zatrzymano 19-letniego Grzegorza B., który handlował narkotykami. Sąd podjął już decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na ulicy Al. Krakowska. Policjanci patrolujący teren zatrzymali do kontroli drogowej skodę, w której jechało czterech mężczyzn. Kierowca samochodu na ich widok wpadł w panikę. Woreczek foliowy z metaamfetaminą, który trzymał w ręce ukrył w buzi. Nie uszło to uwadze funkcjonariuszy.

Dalsza kontrola doprowadziła do znalezienia 16,3 grama tego samego narkotyku. Środki odurzające były ukryte w kieszeni drzwi samochodu. W sumie zabezpieczono 28,9 grama środków odurzających.

Grzegorz B. trafił do policyjnej celi. Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie 19-latkowi zarzutu handlu narkotykami, a sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ew
 

Powrót na górę strony