Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił i okradł znajomą

Data publikacji 17.10.2011

52-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci z Bielan. Sprawca, będąc pod wpływem alkoholu, dotkliwie pobił kobietę, którą poznał kilka dni wcześniej. Z mieszkania kobiety wyniósł wartościowy sprzęt. Pokrzywdzona z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala. Zbyszek P. trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Matka pokrzywdzonej zaniepokojona tym, że córka nie odzywała się już od dłuższego czasu postanowiła ją odwiedzić. Gdy weszła do mieszkania córki przeraziła się. 35-letnia kobieta leżała w łóżku i nie była w stanie się podnieść. Z mieszkania zniknęły wszystkie wartościowe sprzęty. Matka wezwała pogotowie, które zabrało kobietę do szpitala. Na miejsce przyjechali też policjanci z Bielan.

Funkcjonariusze ustalili, że kobieta kilka dni wcześniej poznała mężczyznę, którego zaprosiła do domu. 52-latek tuż po wejściu do mieszkania dotkliwie pobił pokrzywdzoną i zabrał z jej mieszkania sprzęt elektroniczny i portfel. Po pewnym czasie wrócił do mieszkania kobiety, ale tam czekali już na niego funkcjonariusze. 52-latek został zatrzymany.

Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut za rozbój. Sąd zastosował wobec niego policyjny dozór. Teraz Zbyszkowi P. grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

Powrót na górę strony