Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ona poszukiwana, on z marihuaną

Data publikacji 15.10.2011

Dzielnicowi z mokotowskiej komendy zatrzymali dwie osoby. Sandra D. była poszukiwana listem gończym. Tomasz K. wpadł z marihuaną. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat więzienia. Kobieta zgodnie z decyzją sądu trafiła do aresztu śledczego.

W rejonie ulicy Bukowińskiej dzielnicowi zwrócili uwagę na dwie osoby. Kiedy mundurowi podeszli do kobiety i mężczyzny, poczuli zapach palonej marihuany. Policjanci postanowili ich wylegitymować i sprawdzić, czy nie posiadają przy sobie narkotyków. Funkcjonariusze w kieszeni kurtki Tomasza K. znaleźli paczkę po papierosach, w której znajdował się roślinny susz oraz fifka.

Po sprawdzeniu w systemie informatycznym Sandry D. okazało się, że jest ona poszukiwana. Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia wydał za nią list gończy. 33-latka oraz jej 36-letni znajomy zostali przewiezieni do mokotowskiej komendy. Kobieta zgodnie z decyzją sądu została umieszczona w areszcie śledczym. Mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie narkotyków. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.

 

ak, mb

Powrót na górę strony