Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali nożownika

Data publikacji 12.10.2011

Policjanci z otwockiej patrolówki, zatrzymali nad ranem 28- letniego mężczyznę, który groził nożem swojej konkubinie. Po nocnej awanturze, która swój finał miała w piwnicy bloku, napastnik przed policjantami zdołał zbiec, dzisiaj po godzinie 7.00 został zatrzymany przed jednym z supermarketów, gdy ponownie zagroził śmiercią swojej konkubinie.

Tuż przed północą służba dyżurna otwockiej komendy otrzymała sygnał o kobiecie wołającej pomocy. Krzyki kobiety dobiegały z piwnicy jednego z bloków w centrum miasta. Funkcjonariusze z wydziału patrolowego na miejscu znaleźli się już po kilku minutach. Sygnał policyjnego radiowozu wystraszył z bloku sprawcę, którym jak po chwili ustalili policjanci okazał się 28- letni konkubent kobiety.

Funkcjonariusze, od przerażonej 23- letniej kobiety usłyszeli, że gdy późnym wieczorem wróciła do domu została zaatakowana przez swojego konkubenta. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, kazał jej żegnać się z życiem, kilkakrotnie ją uderzył, a następnie wziął z kuchni nóż i przystawił jej do szyi. 23- latka zdołała jednak wyrwać się napastnikowi i zbiec do piwnicy. Biegnąc z całych sił wołała, by ktoś udzielił jej pomocy. Mężczyzna z nożem w ręku, zbiegł za kobietą do piwnicy. Po chwili spłoszył go jednak sygnał dobiegający z policyjnego radiowozu.

Gdy dziś rano kobieta wyszła z domu do pracy, przed jednym z supermarketów oczekiwał już na nią konkubent. Kobieta natychmiast powiadomiła o tym otwocką policję. Mężczyzna ponownie zagroził jej śmiercią, lecz już po chwili został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Miał w swoim organizmie prawie promil alkoholu. Za kierowane wobec kobiety groźby i przemoc nie uniknie on teraz odpowiedzialności.

js/rsz

Powrót na górę strony