Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z zemsty strzelił do młodej kobiety

Data publikacji 30.03.2009

Miał prawie 3 promile alkoholu we krwi i chciał zemścić się na rodzinie byłej narzeczonej. Strzelił więc z wiatrówki do kuzynki byłej narzeczonej. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej opuściła szpital. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Konstancina-Jeziornej. 25-letni Jarosław K. najprawdopodobniej będzie odpowiadał za uszkodzenie ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około 13.00 policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornej zostali powiadomieni telefonicznie o pijanym mężczyźnie, który w miejscowości Obory postrzelił młodą kobietę. Na miejsce natychmiast udała się policyjna załoga. Okazało się, że to 25-letni Jarosław K., strzelił, prawdopodobnie z wiatrówki, do 20-letniej kobiety, lekko ją raniąc. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń i po udzieleniu pomocy medycznej opuściła szpital.

Sprawcą okazał się były narzeczony jej kuzynki, Jarosław K. Kontakt z mężczyzną w chwili zatrzymania był znacznie utrudniony. Badanie alkomatem wykazało u niego 3 promile alkoholu we krwi. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, mężczyzna chciał się odegrać na rodzinie byłej narzeczonej za to, że go zostawiła. Po wytrzeźwieniu 25-latek usłyszy zarzuty. Najprawdopodobniej będzie odpowiadał za uszkodzenie ciała. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ak, hkk
 

Powrót na górę strony