Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy pobicia za kratkami

Data publikacji 05.10.2011

Dzisiejszej nocy funkcjonariusze ze Śródmieścia zatrzymali trzech sprawców pobicia przy Rondzie Jazdy Polskiej. Mężczyźni zaatakowali pokrzywdzonego, wyciągając go z taksówki. Pobity trafił do szpitala, a napastnicy do policyjnego aresztu. Dzisiaj zajmą się nimi śledczy, od których najprawdopodobniej usłyszą zarzut pobicia. Grozi za to do 3 lat więzienia.

Dzisiaj po 3.00 w nocy policyjna załoga została wezwana do interwencji przy Rondzie Jazdy Polskiej. Tam na funkcjonariuszy oczekiwał pokrzywdzony i kilku świadków. Pobitego mężczyznę zabrała karetka pogotowia. Od świadków zdarzenia policjanci dowiedzieli się, że kilkanaście minut wcześniej trzech mężczyzn wyciągnęło z taksówki jej pasażera, a następnie dotkliwie go pobili. Napastnicy oddalili się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze ustalili dokładne rysopisy sprawców pobicia i miejsce, gdzie wysiedli z taksówki. W wyniku przeszukania okolic ulicy E. Plater zostali zatrzymani. Piotr S., Jan W., i Jan S. trafili do komendy przy ul. Wilczej. Dzisiaj zajmą się nimi śledczy, którzy po przyjęciu zawiadomienia i ustaleniu stanu zdrowia pokrzywdzonego najprawdopodobniej przedstawią im zarzut pobicia. Za ten czyn grozi do 3 lat więzienia.

ea/to
 

Powrót na górę strony