Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili przypadkowych pasażerów na peronie

Data publikacji 04.10.2011

Po nocnej interwencji na stacji PKP, jaktorowscy policjanci zatrzymali trzech agresywnych mężczyzn, którzy pobili przypadkowych pasażerów. Jeden z pokrzywdzonych doznał złamania nosa. 20-latek i dwaj 19-latkowie w czasie zatrzymania byli nietrzeźwi. Za pobicie grozi im teraz do 3 lat za kratkami.

Tuż po północy jaktorowscy policjanci zostali wezwani do awantury na stacji PKP w Międzyborowie. Już z daleka funkcjonariusze zauważyli kilku mężczyzn, którzy bili dwóch innych, leżących na peronie. Na widok radiowozu napastnicy uciekli w stronę lasu i zabudowań. Policjanci natychmiast wezwali pogotowie do pokrzywdzonych, z których jeden miał złamany nos, i ruszyli za sprawcami.

Po kilku minutach pościgu cała agresywna trójka była w rękach policjantów. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 20-letni Mariusz T., 19-letni Łukasz W. i Piotr S. byli nietrzeźwi. Z ustaleń policjantów wynika, że dwaj mężczyźni przebywający na peronie zostali pobici, bo byli „nie stąd”. Teraz sprawcom grozi do 3 lat więzienia.

ea/kz
 

Powrót na górę strony