Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zranił kolegę nożem

Data publikacji 04.10.2011

Sebastian M. usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. Mężczyzna zranił swojego kolegę nożem. W chwili zatrzymywania przez wolskich policjantów był nietrzeźwy, miał ponad 1,6 promila alkoholu we krwi. Teraz za to przestępstwo odpowie przed sądem. Zgodnie z prawem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Funkcjonariusze z wolskiej patrolówki zostali zaalarmowani, że w jednym z mieszkań na terenie Woli miała miejsce awantura, podczas której doszło do uszkodzenia ciała jednego z uczestników. Kiedy mundurowi dotarli na miejsce ustalili, że Sebastian M. zranił nożem swojego kolegę. Mężczyzna był nietrzeźwy i nie potrafił udzielić odpowiedzi dlaczego to zrobił. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,6 promila alkoholu we krwi.

Policjanci zatrzymali 27-latka i przewieźli go do ośrodka dla osób nietrzeźwych. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami ręki trafił do szpitala, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Śledczy przedstawili Sebastianowi M. zarzuty uszkodzenia ciała. Za to przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

jk/rsz

Powrót na górę strony