Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprzedawał narkotyki nieletnim

Data publikacji 30.09.2011

Dziś sąd zdecyduje o tymczasowym aresztowaniu 23-letniego mieszkańca Gocławia, którego zatrzymali policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Funkcjonariusze rozpracowali jego przestępcza działalność. W chwili zatrzymania miał 5,9 grama ekstazy. Usłyszał 4 zarzuty. Może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową prowadząc czynności i sprawdzenia operacyjne natrafili na ślad mężczyzny, który sprzedawał narkotyki nieletnim. Dalsze ustalenia przyniosły kolejne ważne dowody. Okazało się bowiem, że 23-latek udzielał również środki odurzające innym osobom, a także miał je w domu.

Policjanci przygotowali stosowne działania, po czym przystąpili do zatrzymania. W mieszkaniu na Gocławiu zastali 23-latka, znaleźli u niego i zabezpieczyli 5,9 grama ekstazy, a dodatkowo dowód osobisty, kartę bankomatową i kartę pojazdu wystawione na inne osoby. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić skąd ma te dokumenty. Został zatrzymany.

Funkcjonariusze zgromadzili materiały, które pozwoliły na przedstawienie 23-latkowi 4 zarzutów. Odpowie za posiadanie narkotyków, udzielanie, a także sprzedaż środków odurzających nieletniemu , do tego jeszcze za posiadanie dokumentów innych osób.

Dziś sąd rozpatrzy wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego. Może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

dt, jw

 

Powrót na górę strony