Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobiła z zazdrości

Data publikacji 30.09.2011

Policjanci z Ochoty zatrzymali 50-letnią obywatelkę Białorusi, która pobiła nową wybrankę swojego byłego partnera. Kobieta nie mogła pogodzić się z nową sytuacją. Poszkodowana 43-latka trafiła do szpitala. Sprawczyni usłyszała zarzut uszkodzenia ciała. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na jednej z ulic dzielnicy. 50-letnia obywatelka Białorusi, prawdopodobnie z zazdrości, zaatakowała nową wybrankę byłego partnera. Kobieta prawdopodobnie nie mogła pogodzić się, że jej były partner spotyka się z inną. Poszkodowana w wyniku odniesionych obrażeń została odwieziona do szpitala.

Powiadomieni o zdarzeniu policjanci natychmiast przystąpili do działania. Na podstawie rysopisu podanego przez poszkodowaną funkcjonariusze już następnego dnia zatrzymali sprawczynię.

50-latka usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Dodatkowo okazało się, że kobieta nielegalnie przebywała na terytorium Polski.

ea/ew

Powrót na górę strony