Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali, udzielali i uprawiali

Data publikacji 30.09.2011

Policjanci ze stołecznego wydziału zajmującego się przestępczością narkotykową zatrzymali dwóch 18-latków, zabezpieczyli 3 gramy suszu roślinnego i 4 krzewy konopi. Konstanty B. usłyszał zarzut posiadania i udzielania narkotyków, natomiast Marcin T. odpowie za posiadanie środków odurzających i uprawę.

Stołeczni policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Saskiej Kępy młody człowiek może posiadać narkotyki i trudni się ich udzielaniem.

Na miejscu mundurowi zastali Konstantego B., znaleźli u niego 3 gramy marihuany. Narkotyk zabezpieczyli, mężczyznę zatrzymali. Na tym jednak nie koniec. Dalsze czynności doprowadziły funkcjonariuszy do Marcina T., który jak się okazało miał małą uprawę konopi, część roślin nawet już się suszyła. Policjanci zabezpieczyli 4 krzewy.

Resztą zajęli się już funkcjonariusze z Pragi Południe. Zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili zatrzymanym zarzuty. Obaj 18-latkowie za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. Na Konstantym B. ciąży odpowiedzialność za posiadanie i udzielanie środków odurzających, natomiast Marcin T. usłyszał zarzuty posiadania narkotyków i uprawy.

ea/jw

Powrót na górę strony