Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za narkotyki i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów

Data publikacji 27.09.2011

Na dwa miesiące aresztował sąd 32-letniego Rafała S. Mężczyzna podczas interwencji naruszył nietykalność cielesną funkcjonariuszy i znieważył ich słowami obelżywymi. Dodatkowo w jego kieszeni policjanci znaleźli narkotyki. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani do jednej z firm na terenie dzielnicy, gdzie jeden z pracowników stawił się do pracy pod wpływem alkoholu. Po przybyciu na miejsce pracownik ochrony wskazał im 32-letniego Rafała S. Mężczyzna utrudniał policjantom wykonywanie czynności służbowych oraz używał wobec nich słów obelżywych.

Reakcja interweniujących była natychmiastowa. Rafał S. został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. Dodatkowo w czasie kontroli osobistej policjanci znaleźli przy mężczyźnie torebkę z marihuaną.

Po wytrzeźwieniu 32-latek usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków oraz znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej interweniujących funkcjonariuszy. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na dwa miesiące. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/ew
 

Powrót na górę strony