Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany o brutalną zbrodnię

Data publikacji 27.03.2009

Policjanci z sekcji kryminalnej mokotowskiej komendy poszukują 42-letniego Alexandra Chapran. Obywatel Ukrainy podejrzany jest o to, że działając wspólnie z dwoma innymi osobami brutalnie pobił, a następnie podpalił innego mężczyznę, pozostawiając ciało w lesie. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny.

Sekcja kryminalna komendy rejonowej Policji na warszawskim Mokotowie na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Okręgową, od 1995 roku poszukuję obywatela Ukrainy:

Chapran Alexander (Szapran Aleksander Nikołajewicz),s. Nikolai
ur. 29.04.1967 roku Tokamak-Ukraina
ostatnio przebywał Warszawa, ul. Miączyńska 53

Mężczyzna ukrywa się przed organami ścigania, chcąc uniknąć odpowiedzialności za zbrodnie, o którą jest podejrzany. 27 października 1994 roku w Warszawie działając wspólnie i w porozumieniu z co najmniej dwiema osobami w zamiarze pozbawienia życia mężczyzny doprowadzili go do stanu nieprzytomności zadając mu przy użyciu niebezpiecznego narzędzia cały szereg poważnych obrażeń ciała, w szczególności głowy. Następnie nieprzytomną ofiarę przywieziono do lasu, gdzie podpalono ciało.

Podajemy rysopis podejrzanego:
Wzrost 171-175 cm, średnia budowa ciała, włosy ciemne uczesane „na jeża”, czoło średniej wysokości.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca ukrywania się poszukiwanego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Rejonową Policji Warszawa II pod numerem telefonu 22-603-11-28, 22-603-18-26, 22-603-11-55 lub z najbliższą jednostka policji. Informacje można także przesyłać na adres: mokotow@policja.waw.pl

Zapewniamy wszystkim osobom anonimowość.

dt, ao


 

Powrót na górę strony