Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Oszukali we Wrocławiu, wpadli w Warszawie

Data publikacji 27.03.2009

We Wrocławiu metodą „na wnuczka” okradli starszą kobietę, w Warszawie w jednym z banków próbowali wypłacić, pochodzące z przestępstwa, pieniądze. 43-letni Adam G. i 35-letni Grzegorz W. zostali zatrzymani przez policjantów wydziału przestępstw gospodarczych komendy stołecznej i funkcjonariuszy z Targówka. Mężczyźni zostali przewiezieni do policyjnej izby zatrzymań. Grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni policjanci zajmujący się przestępstwami gospodarczymi uzyskali informację, że dwaj mężczyźni próbują wypłacić w jednym z warszawskich banków pieniądze pochodzące z przestępstwa. Natychmiast udali się na miejsce i zatrzymali dwóch mieszkańców Warszawy: 43-letniego Adama G. oraz 35-letniego Grzegorza W.

W toku prowadzonych czynności okazało się, że obaj zatrzymani są poszukiwani przez policję we Wrocławiu. Tam mężczyźni metodą „na wnuczka” oszukali starszą kobietę. Wyłudzili od niej 5 tysięcy złotych.

Oszuści trafili do policyjnej izby zatrzymań. Najprawdopodobniej zostanie im przedstawiony zarzut oszustwa. Grozi za to kara do 8 lat pozbawienia wolności.

ea

 

Powrót na górę strony