Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił patelnią

Data publikacji 21.09.2011

37-letniego mężczyznę zatrzymali kryminalni z Bielan. Sprawca będąc pod wpływem alkoholu dotkliwie pobił patelnią innego mężczyznę. Pokrzywdzony z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Jacek G. trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do szpitala na warszawskich Bielanach zgłosił się mężczyzna dotkliwie pobity przez mężczyznę znanego mu z widzenia. Pacjent z pękniętą podstawą czaszki i urazem oka został przewieziony do szpitala specjalistycznego, a na miejsce została wezwana policja. Bardzo szybko wyszło na jaw, że do mężczyzny mieszkającego przy ulicy Libawskiej przyszło dwóch znanych mu z widzenia mężczyzn i dotkliwie pobiło go patelnią. Dopiero rano, pokrzywdzony z pomocą kolegi pojechał do szpitala.

Sprawą od razu zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Tego samego dnia został zatrzymany Jacek G. 37-latek wraz z bratem poszedł do pokrzywdzonego i bez żadnego powodu dotkliwie pobił mężczyznę. Wobec sprawcy sąd zastosował policyjny dozór. Zatrzymanie drugiego sprawcy jest tylko kwestią czasu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

Powrót na górę strony