Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wandal w rękach wywiadowców

Data publikacji 20.09.2011

Mińscy wywiadowcy zatrzymali wandala, który na ulicy Piłsudskiego wybił szybę i uszkodził roletę antywłamaniową w sklepie spożywczym. Mężczyzna miał jeszcze prawdopodobnie na koncie, uszkodzenie samochodu, który został zniszczony tego samego wieczoru. Sprawcą publicznych dewastacji okazał się 25-letni Kamil P. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak wiadomo w patrolach miejskich ulic i osiedli biorą udział policyjni wywiadowcy, nieumundurowani policjanci, którzy w każdej chwili są gotowi interweniować w stosunku do wandali, sprawców wybryków chuligańskich oraz wszystkich, którzy popełniają wykroczenia i przestępstwa.

W ręce opisywanych stróżów prawa wpadł ostatnio młody mężczyzna, który dokonał zniszczenia antywłamaniowej rolety i szyby oraz uszkodził prywatny samochód. Mężczyznę błyskawicznie namierzyli wywiadowcy, których wysłano w okolice zaistniałego zdarzenia.

Sprawcą uszkodzeń okazał się 25-letni Kamil P. Mężczyzna nocne ekscesy zakończył w okratowanej celi, a później na policyjnym przesłuchaniu, gdzie usłyszał zarzuty. Za popełnione przestepstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

 

sj/dn

Powrót na górę strony