Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W kieszeni narkotyki, arsenał na regale

Data publikacji 26.03.2009

29-latek został zatrzymany przez wywiadowców za posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania, funkcjonariusze znaleźli 51 sztuk amunicji do broni palnej. Dzisiaj mężczyzna został przewieziony do prokuratury, gdzie prawdopodobnie zostanie mu przedstawiony zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających i amunicji. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy wywiadowcy otrzymali informację, że w okolicach ulicy Słowackiego „kręci” się mężczyzna, mający związek ze środowiskiem narkotykowym. Policjanci niezwłocznie postanowili sprawdzić tę informację. Udali się we wskazane miejsce. Na ulicy Słowackiego zauważyli mężczyznę, który nerwowo rozglądał się dookoła. Wywiadowcy postanowili wylegitymować 29-latka. Wojciech M. nie potrafił ukryć zdenerwowania. Już po kilku minutach wyszło na jaw, dlaczego. W kieszeni policjanci znaleźli środki odurzające. Chłopak został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy. Na miejscu zabezpieczone narkotyki podano badaniu, które wykazało, że jest to marihuana.

Jak się okazało, to nie wszystko, co miał, choć mieć nie powinien 29-latek. Jeszcze tego samego dnia policjanci pojechali na przeszukanie mieszkania Wojciecha M. W lokalu, na regale kryminalni znaleźli 51 sztuk amunicji do broni palnej. Amunicja została zabezpieczona.

Wojciech M. został dzisiaj przewieziony do prokuratury. Prawdopodobnie 29-latkowi zostanie przedstawiony zarzut za posiadanie narkotyków i nielegalne posiadanie amunicji. Teraz grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

 

Powrót na górę strony