Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca pobicia kobiety zatrzymany

Data publikacji 08.09.2011

Niezwłocznie podjęta interwencja przez wywiadowców z Bielan zakończyła się zatrzymaniem 19-letniego Dariusza A. Mężczyzna na przystanku autobusowym przy ulicy Broniewskiego pobił kobietę. Pokrzywdzona upadła na chodnik i straciła przytomność. Po nocy spędzonej w ośrodku dla osób nietrzeźwych 19-latek usłyszy zarzuty. Za ten czyn grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około 23:20 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o pobiciu kobiety na przystanku autobusowym przy ulicy Broniewskiego. Wywiadowcy z Bielan niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie doszło do zdarzenia. Dzięki świadkom zdarzenia i szybkiej reakcji policjantów Dariusz A. już po chwili był w ich rękach. Ani kobieta, ani nikt nie świadków nie wiem co było przyczyną tak agresywnego zachowania sprawcy.

Kobieta została przewieziona do szpitala, a 19-latek do komendy przy ulicy Żeromskiego. Mężczyzna miał we krwi ponad 2 promile więc noc spędził w stołecznym ośrodku dla osób nietrzeźwych. Dziś po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

dt, eb
 

Powrót na górę strony