Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszeli zarzuty za pobicie

Data publikacji 01.09.2011

Mokotowscy policjanci zatrzymali 37-letniego Krzysztofa K., 27-letnią Małgorzatę K. oraz 24-letnią Patrycje S. Mężczyzna i dwie kobiety zaatakowali i pobili młodych mężczyzn. 37-latek oraz jego dwie koleżanki trafili do policyjnej celi i już usłyszeli zarzuty za pobicie za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec Małgorzaty K. oraz Patrycji S. zastosowano dozór policyjny.

Do zdarzenia doszło przed jednym ze sklepów przy ulicy Puławskiej. Z relacji jednego z pokrzywdzonych wynikało, że dwie kobiety oraz mężczyzna zaczęli ich zaczepiać przed sklepem, w którym wcześniej robili zakupy. Nie reagując na słowne zaczepki oddalili się w kierunku ulicy Odyńca. Jednak nie dając za wygraną grupa napastników podbiegła do mężczyzn i zaczęła ich okładać rękoma oraz kopać. Jeden z pokrzywdzonych został uderzony w głowę butelką. Zaatakowanym została udzielona pierwsza pomoc lekarska.

Policjanci natychmiast zatrzymali 37-letniego Krzysztofa K., 27-letnią Małgorzatę K. oraz 24-letnią Patrycje S. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Małgorzata K. i Patrycja S. zostały objęte policyjnym dozorem. Teraz odpowiedzą za pobicie za co grozi kara do 3 lat więzienia a zatrzymane kobiety dodatkowo usłyszały zarzut za groźby karalne.

dt, ac

Powrót na górę strony