Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Towar z podrobionym znakiem towarowym

Data publikacji 01.09.2011

Wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zatrzymali w Broniszach dwóch mężczyzn. Dariusz D. i Paweł G. usłyszeli już zarzuty wprowadzania do obrotu towaru z podrobionym znakiem towarowym markowych firm. Funkcjonariusze zabezpieczyli również dresy, bluzy, spodnie i koszulkę, na których widniało logo znanych markowych firm. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali karze.

Wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego udali się do Bronisz. Według informacji jaką uzyskali, mieli tam przebywać mężczyźni sprzedający towary z podrobionym znakiem towarowym. Funkcjonariusze na jednej z alejek zauważyli dwóch mężczyzn oferujących do sprzedaży ubrania.

Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia Dariusza D. i Pawła G. Zabezpieczyli torbę oraz ubrania w tym dresy, bluzy, spodnie i koszulkę, na których zamieszczone zostało logo znanych markowych firm. Detektywi z komendy w Starych Babicach 48 i 44-latkowi przedstawili zarzuty wprowadzania do obrotu towaru z podrobionym znakiem towarowym markowych firm. Mężczyźni przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali karze.

ego/rsz

Powrót na górę strony