Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zranił ojca nożem

Data publikacji 01.09.2011

Piotr K. już od kilku lat urządzał awantury w swoim domu rodzinnym. 49-latek groził pozbawieniem życia swojemu ojcu. Po południu pijany mężczyzna wrócił do domu i zranił ojca nożem. Przerażony mężczyzna wezwał na pomoc policję. Po wytrzeźwieniu, Piotrowi K. zostały przedstawione zarzuty. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Od kilku lat 49-letni syn groził pozbawieniem życia swojemu ojcu. Z roku na rok sytuacja stawała się co raz bardziej poważna. W 2009 roku Piotr K. odbywał karę pozbawienia wolności za znęcanie się i groźby wobec ojca. Tym razem, pijany 49-latek po południu wrócił do domu. Mężczyzna podszedł do ojca i nożem zranił go w szyję. Na szczęście pokrzywdzony szybko zareagował i nie doszło do tragedii. Mężczyzna poszedł do sąsiada i stamtąd wezwał policję. 49-latek po kilku minutach był już w rękach mundurowych.

49-latek trafił do izby wytrzeźwień, gdyż we krwi miał prawie 3 promile. Gdy doszedł do siebie policjanci z dochodzeniówki przedstawili mu zarzuty. Piotr K. odpowie teraz za kierowanie gróźb karalnych pod adresem 83-letniego ojca. Na najbliższe 5 lat może on trafić za kratki.

dt, eb

 

Powrót na górę strony