Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy brutalnego napadu w policyjnej celi

Data publikacji 01.09.2011

Do brutalnego napadu rabunkowego doszło w tym tygodniu przed jednym z domów w Otwocku. Na klatce schodowej zaatakowany został 27- letni mężczyzna. Napastnicy swoją ofiarę bili po całym ciele używając przy tym drewnianych pałek i metalowych rurek. Otwoccy kryminalni zatrzymali już w tej sprawie 21 i 18- letniego mieszkańca Otwocka. Jeszcze dzisiaj policjanci złożą do sądu wniosek o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztu. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci nie wykluczają dalszych zatrzymań.

Kilka dni temu wracający do domu z zakupów 27- letni mężczyzna, na klatce schodowej niemal pod drzwiami swojego mieszkania został zaatakowany przez kilku mężczyzn.

Mężczyźni powalili 27- latka na ziemię, po czym przy pomocy drewnianych pałek i metalowych rurek bili go po całym ciele. Gdy stracił przytomność z kieszeni spodni napastnicy zabrali mu 300 złotych.

Pobity 27- latek trafił z licznymi obrażeniami do szpitala. Otwoccy kryminalni, którzy zajęli się tą sprawą zatrzymali już dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego napadu. 18 i 21 letni mieszkańcy Otwocka trafili do policyjnej celi. Przestępstwo, którego się dopuścili zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Jeszcze dziś wobec obu zatrzymanych mundurowi złożą do sądu wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. W tej sprawie funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań.

js/rsz

Powrót na górę strony