Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobił żonę metalową rurką od odkurzacza

Data publikacji 31.08.2011

42-letniego mieszkańca gminy Radzymin zatrzymali funkcjonariusze z miejscowego komisariatu. Adam S. blisko 8 miesięcy znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Podczas ostatniej awantury, wywołanej pod wpływem działania alkoholu, przy pomocy metalowej teleskopowej rurki od odkurzacza pobił 41-letnia kobietę. Ta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzuty znęcania się nad rodziną. Prokurator rejonowy w Wołominie zastosował wobec Adama S. policyjny dozór oraz nakazał mu natychmiastowe opuszczenie miejsce zamieszkania.

Policjanci z komisariatu w Radzyminie kolejny raz otrzymali zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie. Zgłaszająca interwencję policyjną kobieta oraz sprawca byli doskonale znale miejscowym funkcjonariuszom. W ich domu często dochodziło do aktów przemocy psychicznej i fizycznej. 42-latek wobec swojej żony używał nie tylko słów obelżywych, ale również groził uszkodzeniem ciała i pozbawieniem życia. Wielokrotnie słowa przeradzały się w czyny, wówczas sprawca przemocy w rodzinie nie tylko bił, szarpał, popychał i wypędzał z domu kobietę, lecz również niszczył wyposażenie ich mieszkania.

Ostatnia awantura, jaką pod wpływem działania alkoholu wywołał Adam S., zakończyła się dla jego 41-letniej żony wizytą w szpitalu, gdzie trafiła tam z poważnymi obrażeniami głowy i oka. Policjanci ustalili, że agresywny partner pobił kobitę metalową, teleskopową rurką od odkurzacza. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnej celi. Złożyli też w prokuraturze w Wołominie materiały sprawy z przedstawionymi Adamowi S. zarzutami znęcania się psychicznego i fizycznego nad małżonką. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór i nakazał mu natychmiastowe opuszczenie miejsce zamieszkania. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ts

Powrót na górę strony