Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł „amator” marihuany

Data publikacji 26.08.2011

W ręce policyjnych wywiadowców z Piaseczna wpadł Mateusz S. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie. W trakcie kontroli ujawnili przy 24-latku torebkę strunową z marihuaną, a w jego domu 70 cm roślinę konopi indyjskich. Przypominamy, że posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

 

Policyjni wywiadowcy z Piaseczna patrolujący rejon Józefosławia zwrócili uwagę na młodego mężczyznę. Postanowili go wylegitymować. Mężczyzna zachowywał się wyjątkowo nerwowo. Doświadczeni policjanci postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że Mateusz S. miał przy sobie torebkę strunową z suszem roślinnym. To jeszcze nie koniec jego problemów, w domu 24-latka policjanci zabezpieczyli hodowane w doniczce 70 centymetrowe konopie indyjskie. Narkotyki zostały zabezpieczone, a Mateusz S. zatrzymany.

Na komendzie narkotyk poddano badaniu, które potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna usłyszał już zarzut za posiadanie środków odurzających, natomiast hodowane konopie indyjskie zostało przesłane do badań. W zależności od wyników zarzut może być rozszerzony o uprawę konopi indyjskich. Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. O dalszym losie zatrzymanego mężczyzny zadecyduje sąd.

mp/hkk

Powrót na górę strony