Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem

Data publikacji 25.08.2011

Policjanci z Błonia przedstawili dzisiaj trzy zarzuty kradzieży i kradzieży z włamaniem mieszkańcowi gminy. Mężczyzna wspólnie z innymi sprawcami swoim zachowaniem spowodował straty o łącznej wartości około 7,5 tys. złotych. Wśród skradzionego mienia znalazł się również szpadel, domofon i przedłużacze. 23-latek został zatrzymany przez błońskich funkcjonariuszy, a następnie osadzony w areszcie śledczym zgodnie z wydanym przez sąd nakazem doprowadzenia.

We wtorek w nocy kilka minut po 23.00 policjanci z Błonia zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna był poszukiwany przez funkcjonariuszy do sprawy włamania, do którego doszło w połowie lipca br. Poszukiwany był również przez sąd na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego. Policjanci osadzili 23-latka w policyjnej celi. W tym czasie zebrali materiał dowodowy, który pozwolił detektywom na przedstawienie łącznie trzech zarzutów kradzieży i kradzieży z włamaniem. Mężczyzna wspólnie z innymi, ustalonymi już przez policjantów, sprawcami spowodował straty o łącznej wartości około 7,5 tys. złotych. Łupem złodziei padł nie tylko sprzęt budowlany i elektronarzędzia, ale również szpadel, domofon i przedłużacze.

Zatrzymany przyznał się do popełnienia przestępstw i poddał dobrowolnie karze. Zgodnie z wydanym przez sąd nakazem, policjanci doprowadzili mężczyznę do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższy rok odbywając karę pozbawienia wolności.

ego, ap

Powrót na górę strony