Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Handlowali marihuaną

Data publikacji 25.08.2011

Ponad 70 gramów marihuany, wagę elektroniczną, pieniądze w kwocie 4 tysięcy złotych oraz 23 telefony komórkowe zabezpieczyli wywiadowcy podczas działań na Woli. Na jednym z osiedli zatrzymano podejrzewanych o handel narkotykami 18-letnią Krystynę S. i 21-letniego Michała C. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj zatrzymani usłyszą zarzut przygotowania do wprowadzenia w obieg znacznej ilości środków odurzających oraz handlu narkotykami. Grozi za to 10 lat więzienia.

Policjanci z zespołu wywiadowczego wolskiej komendy ustalili, że 18-letnia Krystyna S. i jej znajomy 21-letni Michał C. mogą handlować środkami odurzającymi. Oboje wpadli w ręce mundurowych w rejonie miejsca zamieszkania i wtedy ich podejrzenia potwierdziły się. Michał C. miał przy sobie kilka zawiniątek z zawartością suszu roślinnego. W czasie przeszukania ich mieszkania policjanci ujawnili i zabezpieczyli w pudełku tekturowym ponad 70 gramów marihuany, wagę elektroniczną, pieniądze w kwocie 4 tysięcy złotych oraz 23 telefony komórkowe.

Krystyna S. i Michał C. trafili do policyjnej celi. Prawdopodobnie dzisiaj w prokuraturze obydwoje usłyszą po dwa zarzuty handlu i przygotowania do wprowadzenia w obieg znacznej ilości środków odurzających. O ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Za ten czyn grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/jb
 

Powrót na górę strony