Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Schronisko dla 2 nieletnich rozbójników

Data publikacji 25.08.2011

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali dwóch nieletnich sprawców rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. 15-latkowie napadli wieczorem na ulicy Nadarzyńskiej na młodą kobietę. Szarpiąc i grożąc jej nożem zabrali kobiecie telefon komórkowy o wartości 200 złotych. Wczoraj decyzją sądu rodzinnego zostali umieszczeni w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.

Gdy tylko do piaseczyńskich kryminalnych dotarła informacja o rozboju na młodej kobiecie, natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców. Z zawiadomienia złożonego przez pokrzywdzoną wynikało, że wieczorem ok. 21.00 gdy szła ulicą Nadarzyńską, zaatakowali ją dwaj młodzi chłopcy. Szarpiąc i grożąc użyciem noża zabrali jej telefon komórkowy.

Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali Mariusza W. podejrzewanego o dokonanie rozboju. Kilkanaście godzin później zatrzymali drugiego podejrzewanego, Damiana R. Nieletni po zatrzymaniu trafili do Policyjnej Izby Dziecka w Warszawie. Obydwaj zostali rozpoznani przez pokrzywdzoną, jako sprawcy rozboju.

Wczoraj usłyszeli zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Ich sprawa z wnioskiem o umieszczenie w schronisku dla nieletnich została skierowana do sądu rodzinnego. Wczoraj decyzją sądu rodzinnego zostali umieszczeni w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.

 

ak, hkk

 

Powrót na górę strony