Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za włamanie i kradzież odzieży wartej około 35 tys. złotych

Data publikacji 24.08.2011

Policjanci z Izabelina zatrzymali Karola Cz. Mężczyzna zatrudniony jako kierowca u przewoźnika wykonującego transport dla jednej z firm kurierskich, włamał się do swojej naczepy, którą świadczył usługi transportowe i ukradł przesyłkę. W środku znajdowała się markowa odzież o wartości około 35 tys. złotych. Policjanci przedstawili 36-latkowi zarzut kradzieży z włamaniem, do którego przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek policjanci z Izabelina zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem. Jak ustalili, do przestępstwa doszło na trasie przejazdu pomiędzy oddziałami firmy kurierskiej. Funkcjonariusze w nocy zatrzymali Karola Cz. Mężczyzna był zatrudniony jako kierowca u przewoźnika wykonującego transport dla firmy kurierskiej. Mężczyzna podczas przejazdu zerwał zabezpieczające plomby i włamał się do swojej naczepy, którą świadczył usługi transportowe. Następnie ukradł z jednej z przesyłek karton. W środku znajdowała się markowa odzież o wartości około 35 tys. złotych.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Policjanci z komisariatu w Izabelinie przedstawili 36-latkowi zarzut kradzieży z włamaniem. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat. Karol Cz. przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

dt, ego

Powrót na górę strony