Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani za kratkami

Data publikacji 24.08.2011

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii „tropiący” ukrywających się przestępców zatrzymali kolejnego z nich. Tym razem w ich ręce wpadł 21-letni mężczyzna poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego wydanym przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Z kolei piaseczyńscy kryminalni zatrzymali 55-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa.

Policjanci z komisariatu w Górze Kalwarii przeprowadzili działania mające na celu zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W wyniku tych działań zatrzymali na terenie gminy 21-letniego Marka P. Mężczyzna poszukiwany był nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego, wydanym przez Sąd Rejonowy w Piasecznie do odbycia kary pozbawienia wolności za kradzież. Mężczyzna nie miał zamiaru dobrowolnie odpowiadać za przestępstwo, którego się dopuścił.

Kolejnego poszukiwanego zatrzymali piaseczyńscy kryminalni. 55-letni Henryk G. poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa. Zatrzymani mężczyźni zgodnie z dyspozycją nakazu i listu gończego zostali doprowadzeni do aresztu śledczego.

 

ak, hkk

 

Powrót na górę strony