Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jedna kontrola, dwóch zatrzymanych

Data publikacji 23.08.2011

Policjanci z Bielan zatrzymali 33-letniego Wojciecha W. oraz 39-letniego Tomasza P. Podczas kontroli drogowej mężczyźni posiadali przy sobie marihuanę. Dziś po zatrzymaniu obaj usłyszą zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Było po północy kiedy bielańscy patrolowcy zatrzymali na ul. Conrada osobowego peugeota, którym jechało dwóch mężczyzn. Pomimo tego, że kierujący był trzeźwy i posiadał niezbędne dokumenty do prowadzenia pojazdu, zarówno on jak i pasażer zachowywali się bardzo nerwowo.

Już po kilku minutach okazało się, jaki jest powód dziwnego zachowania mężczyzn. Policjanci w wyniku kontroli osób i pojazdu ujawnili zarówno u kierowcy 33-letniego Wojciecha W., jaki i pasażera 39-letniego Tomasza P. susz roślinny przypominający marihuanę.

Mężczyźni zostali zatrzymani jako osoby podejrzewane o posiadanie środków odurzających i wraz z zabezpieczonym suszem przewiezieni do bielańskiej komendy. W wyniku badania potwierdzono, że zabezpieczona u mężczyzn substancja to marihuana. U 33-latka o wadze 0,33 grama, natomiast u 39-latka o wadze 0,12 grama.

Tę noc mężczyźni spędzili w policyjnym areszcie. Teraz za swój czyn odpowiedzą przed sadem. Za posiadanie środków odurzających. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/tk

Powrót na górę strony