Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Agresywna 22-latka zatrzymana

Data publikacji 23.08.2011

Za uszkodzenie ciała odpowie 22-letnia Sylwia A. Kobieta została zatrzymana przez śródmiejskich policjantów kilkanaście minut po tym, jak pobiła młodą dziewczynę. Jak się okazało, wcześniej zaczepiała przechodniów. Zatrzymana była nietrzeźwa. Miała prawie promil alkoholu w organizmie. Policjanci przedstawili jej zarzut uszkodzenia ciała. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi zostali wezwani w okolice dworca Śródmieście. Grupa kilku osób głośno się zachowywała, zaczepiała przechodniów i była agresywna. Policjanci pojechali na miejsce i zastali trzech mężczyzn i kobietę, którzy wykrzykiwali i gestykulowali.

W tym czasie funkcjonariusze uzyskali też informację, że na Dworcu Centralnym czeka pobita kobieta. Rysopis sprawczyni odpowiadał kobiecie, która była w grupie głośno zachowujących się. Sylwia A. została zatrzymana. Pokrzywdzona rozpoznała w niej napastniczkę. Jak się okazało, została zaczepiona bez powodu. Sylwia A. szarpała ją za włosy i uderzyła pięścią w twarz, łamiąc jej nos.

Sylwia A. trafiła do komendy przy ul. Wilczej. Kobieta odmówiła powtórnego badania alkomatem. Noc spędziła w izbie zatrzymań. Policjanci przedstawili jej zarzut uszkodzenia ciała.

 

ak, ah

 

Powrót na górę strony