Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł dzięki monitoringowi

Data publikacji 22.08.2011

Podejrzany o kradzież z włamaniem do marketu, z którego zginął alkohol, był legitymowany godzinę wcześniej w okolicach innego sklepu. Dzięki temu policjanci bardzo szybko rozpoznali go na nagraniu z monitoringu sklepowego. 32-letni Adam K. trzeźwieje w policyjnej celi. W najbliższym czasie zostanie przesłuchany.

Wszystko zaczęło się wczoraj po 1:00 w nocy. Wówczas do policjantów dotarła informacja, że do jednego z nasielskich marketów, ktoś się włamał i skradł 7 butelek z alkoholem. Mundurowi od razu sprawdzili monitoring sklepowy, na którym był nagrany sprawca. Funkcjonariusze rozpoznali w nim mężczyznę legitymowanego tuż po północy, w okolicach innego marketu. Był to 32-letni Adam K., mieszkaniec Nasielska. Posiadając takie informacje policjanci pojechali do mieszkania mężczyzny.

Adam K. został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy i trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna w najbliższym czasie zostanie przesłuchany. Może mu grozić odpowiedzialność za kradzież z włamaniem. Kara za tego typu przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym to do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ij

Powrót na górę strony