Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tymczasowe areszty za rozbój

Data publikacji 21.08.2011

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali dwie osoby podejrzane o dokonanie rozboju do którego doszło kilka dni temu w Piasecznie na ulicy Nadarzyńskiej. Napastnicy dotkliwie pobili napadniętego mężczyznę, zmusili do wypicia alkoholu, grozili mu, a potem go okradli. Łupem rozbójników padła karta bankomatowa, na którą wypłacili ponad 5 000 złotych. Wczoraj decyzją sądu Kamil W. i Andrzej S. zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w nocy na ulicy Nadarzyńskiej w Piasecznie. Poszkodowanego, wracającego do domu, w pewnym momencie zaatakowało kilku mężczyzn. Napastnicy dotkliwie go pobili, zmusili do picia alkoholu, grozili mu i okradli. Ich łupem padła karta bankomatowa, na która wypłacili ponad 5000 złotych. Napastnicy ze skradzioną kartą uciekli. Pokrzywdzony o całym zdarzeniu powiadomił piaseczyńskich funkcjonariuszy. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawców rozboju.

Kryminalni bardzo szybko wytypowali i ustalili osoby podejrzewane o dokonanie rozboju. Po trzech dniach poszukiwań zatrzymali 22-letniego Kamila W. i 23-letniego Andrzej S. zatrzymanie ich wspólników jest już tylko kwestią czasu.

Zatrzymani usłyszeli zarzut rozboju wspólnie i w porozumieniu. Wczoraj decyzją sądu obydwaj mężczyźni zostali tymczasowo aresztowi na okres 3 miesięcy. Za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

ak, hkk
 

 

Powrót na górę strony