Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z promilami przyjechał zatankować auto

Data publikacji 20.08.2011

Dzięki informacji od personelu stacji benzynowej, funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie zatrzymali Kamila M. Mężczyzna wsiadł za kierownicę opla mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Na komisariat w Konstancinie-Jeziornie zadzwonił pracownik stacji paliw, który zwrócił uwagę na zachowanie i sposób jazdy kierowcy opla. Mężczyzna miał problemy z wjazdem na stację paliw i podjazdem pod dystrybutor. Zgłaszającego zaniepokoił styl jazdy kierującego autem, zagrażał bezpieczeństwu innych użytkowników drogi. Na informację natychmiast zareagował oficer dyżurny i wysłał patrol we wskazane miejsce.

Na policjanci przyjechali na stację paliw przystąpili do kontroli kierującego oplem. Wtedy wiadomo już było, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem było potwierdzeniem wcześniejszych przypuszczeń. Urządzenie wskazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie Kamila M. Mężczyzna będzie odpowiadał za jazdę w stanie nietrzeźwości, grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

ak, hkk

 

Powrót na górę strony