Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policja z Wołomina poszukuje sprawców

Data publikacji 18.08.2011

18-letni Mateusz S. został zatrzymany przez policjantów z Radzymina tuż po tym, jak zaatakował wraz ze swoimi kolegami innego mężczyznę. Młodzieniec usłyszał już zarzut dotyczący pobicia, skutkiem, którego było wybicie zębów oraz liczne zasinienia. Mateusz S. poddał się dobrowolnie karze: 4 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, dozór kuratora w okresie próby oraz grzywnę w wysokości 60 stawek dziennych po 10 złotych każda.

 
 

Po obchodach uroczystości” Cudu nad Wisłą”, Mateusz S. spędzał czas ze swoimi kolegami na radzymińskich ulicach. Po godzinie 22, chcieli oni kupić alkohol. Zajęli miejsce w kolejce. W pewnym momencie wywiązała się dyskusja pomiędzy grupą młodych mężczyzn, a inną osobą. Mateusz S. wraz ze swoimi kolegami, przewrócili na ziemię starszego mężczyznę. Gdy leżał, kopali go nogami po głowie. Wybili mu zęby oraz przyczynili się do licznych zasinień. Policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu. Natychmiast udali się na miejsce.

18-letni Mateusz S. został zatrzymany przez radzymińskich mundurowych. Zatrzymanie pozostałych sprawców pobicia jest tylko kwestią czasu. Mateusz S. usłyszał już zarzut dotyczący pobicia  oraz uszkodzenia ciała. Młodzieniec dobrowolnie poddał się karze: 4 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, dozór kuratora w okresie próby oraz grzywnę w wysokości 60 stawek dziennych po 10 zlotach każda.


dn/wz
 

Powrót na górę strony