Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Syn wykręcał matce nogi, groził, że zabije

Data publikacji 16.08.2011

Policjanci z północnopraskiej prewencji zatrzymali poszukiwanego do sprawy znęcania się nad matką 34 – letniego Piotra L. Mężczyzna między innymi złamał matce nogę. Ta musiała w związku z tym poddać się operacji. Do dzisiaj posiada trudności z poruszaniem się - porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.

 
 

Policjanci z północnopraskiej prewencji podjęli o godzinie 12.50 na Placu Hallera interwencję wobec pijanego mężczyzny. 34 – letni Piotr L. miał prawie trzy promile alkoholu we krwi. Był poszukiwany przez północnopraskich kryminalnych do sprawy znęcania się nad matką. Trafił do izby wytrzeźwień.

Jak ustalili policjanci mężczyzna znęcał się nad matką od września 20010 roku. Po pijanemu wszczynał awantury, złośliwie niepokoił, bił i groził jej śmiercią. W nocy z 4 na 5 maja kolejny raz bijąc, złamał jej nogę. Kobieta przeszła wtedy operację. Do dzisiaj posiada trudności z poruszaniem się - porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.

Mężczyzna miał już stawiane zarzuty zgwałcenia, kradzieży oraz znęcania się nad matką. Dzisiaj usłyszał kolejny - znęcania się nad matką. Nie przyznał się do niczego. Może mu grozić do pięciu lat pozbawienia wolności.

dn/mb

Powrót na górę strony